Naše služby

Lymfodrenáž přístrojem IMPRESS – 240

Kosmetické centrum Carmen & clinic - regenerační a výživové poradenství

Optimální doplňková aplikace – inteligentní lymfodrenáž zaměřená na aktivaci žilních a lymfatických edemů. Optimální jako prevence křečových žil, edemy po chirurgickém zákroku, celulitidy, obezity, poporodní péče apod. Podporuje pružnost pokožky.

Bezbolestná liposukce přístrojem IMPACT

Přístroj IMPACT přináší skutečnou alternativu chirurgické liposukce. Představuje nejúčinnější řešení v praktickém kosmetickém ošetření těla. IMPACT je určen především k rychlé a účinné redukci objemu lokálně nahromaděného tuku prostřednictvím ultrazvuku o frekvenci 40 kHz, jenž vyvolá v tukové tkáni proces kavitace. Při něm dojde k uvolnění nahromaděného tuku, který je pak odstraněn přirozenou cestou, prostřednictvím lymfatického systému a močových cest.

Kosmetické centrum Carmen & clinic - regenerační a výživové poradenství

Kavitace

Kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání tukových ložisek nebo k redukci celulitidy a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození integrity kůže. Kavitace je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní.

SLIMMING EXPRESS PROGRAM – AROSHA zábaly

Nabízíme 3 typy řešení

Kosmetické centrum Carmen & clinic - regenerační a výživové poradenství
  • SLIM CEL – ošetření vhodné pro celulitidu edémového typu. Ošetření má zeštíhlující účinek, protože stimuluje mechanismy spalování triglyceridů. V kombinaci s drenážním účinkem tak napomáhá vymodelovat postavu. Zlepšuje hydrataci pokožky.
    Vhodné pro nadváhu – edémovou celulitidu – zadržování tekutin.
  • CEL-TERM – ošetření určené pro tvrdou celulitidu. Napomáhá drenáži, detoxikaci a zvyšuje metabolickou výměnu a spotřebu kyslíku v tukových tkáních. Působí proti usazování toxinů, které zapříčiňují vznik celulitidy. Jedná se o ošetření s efektem prokrvení a prohřátí pokožky. Vhodné pro nadváhu – celulitidu s ukládáním tuku – ochablost.
  • CRIO TONIC – Tonizační kosmetické ošetření kterým se stimuluje tvorba nových kožních vláken. Působí silným zpevňujícím a tonizačním účinkem.

  • Účiné složky
  • Kyselina hyaluronová – zlepšuje pružnost a hydrataci pokožky.
  • Výtažek z ženšenu – působí proti stresu, tonizuje a stimuluje, výborný prostředek pro urychlení metabolismu.
  • Přirozený hydratační faktor – směs aminokyselin, minerálních solí, cukrů a dalších látek s hydratačním a tonizačním účinkem.

Kosmetické ošetření pleti galvanickým přístrojem

Když vaše pleť vypadá unavená a ve stresu, kosmetika obličeje Vám může poskytnout oživení, které potřebujete, ale nemáte potřebný čas? Pak Vám nabízíme alternativu – exkluzivní patentovanou technologii, která Vám poskytne domácí alternativu lázeňských ošetření díky galvanickému přístroji s novou revoluční technologií a speciálně formulovaným pleťovým gelům. Před-ošetřující gel pomáhá odstranit nečistoty, takže vaše póry mohou opět dýchat, a připraví Vaši pleť na ošetřující gel. Nová formule ošetřujícího gelu poskytuje účinky původního gelu a navíc nyní obsahuje technologii ageLOC®, novou patentovou směs přísad, která pomáhá zpomalit známky stárnutí u jejich zdroje. Dosáhněte výsledků, které můžete vidět už nyní, a výhod, které trvají do budoucnosti.

Prodej výživových doplňků

Koenzym mládí – s tím, jak stárneme, se snižuje schopnost našich těl generovat a využít energii, což se může odrazit na naší vitalitě. Omlazující technologie se zaměřuje na následující tři aspekty vitality: fyzický elán, duševní bystrost a sexuální touhu, a to tím že podporuje zdravou aktivitu seskupení genů mládí (YGC) související s vitalitou a uvolňováním energie. Zaměřením se na zdroje s věkem související ztráty vitality Vám koenzym mládí pomůže dodat pocit plné účasti na aktivním životě. Trvalá energie a vitalita již nejsou jen pouhým snem.

Mikrovýživa – Udržet si zdraví po celý život začíná u správné stravy. Vědecké důkazy, které prokazují přímou souvislost mezi špatnou výživou a degenerativními chorobami, o kterých se předtím předpokládalo, že spolu nesouvisí, narůstají. Lidem je stále více připomínán význam zdravé stravy. Rostoucí počet lidí přechází na zdravější výběr a zdroje jídla, nicméně moderní životní styl ztěžuje konzumaci doporučených množství klíčových živin, které jsou nezbytné pro naše zdraví a dobrou kondici.

Houba Reischi – ve starých čínských lékařských textech byla houba Reishi vysoce ceněnou a tradičně byla využívána při různých zdravotních stavech. Houba Reischi podporuje přirozený imunitní systém těla posílením aktivity protilátek a přirozených zabíječských buněk. Hluboko uvnitř této houby se nacházejí miniaturní spóry, které jsou pro imunitní systém obzvláště významné. Díky společnosti a její vlastní technologii štěpení spórů jsou nyní tyto látky podporující imunitu více bioavailabilní v houbě Reischi.